Titles you rated
Go Back CoupleRated ★ 4.0
Assorted GemsRated ★ 2.0
Shinhwa BroadcastRated ★ 4.5
Glass SlippersRated ★ 3.0- Dragon ZakuraRated ★ 3.5
Youth Over Flowers in AfricaRated ★ 2.0
Youth Over Flowers in IcelandRated ★ 2.0
HERORated ★ 2.5
Producing NobutaRated ★ 4.0
Second To Last LoveRated ★ 3.0
SnowmanRated ★ 3.0
Buzzer BeatRated ★ 3.5
Lunch QueenRated ★ 3.5- Chasing a Mother from KangnamRated ★ 2.5
HotelierRated ★ 2.5
Older SisterRated ★ 5.0
Love Story in HarvardRated ★ 2.5
Last FriendsRated ★ 3.0
Orange DaysRated ★ 4.5
Summer ScentRated ★ 3.5