Titles you rated
Melody of LoveRated ★ 4.0
Tomorrow's CantabileRated ★ 3.5- Dugeundugeun ChangeRated ★ 4.0
All About EveRated ★ 5.0
Feast of the GodsRated ★ 5.0
New Tales of the GisaengRated ★ 5.0
Princess AuroraRated ★ 4.0
MonstarRated ★ 5.0
I Need RomanceRated ★ 5.0
Bad GuysRated ★ 5.0
Let's EatRated ★ 4.0
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 5.0
Smile AgainRated ★ 5.0
I Need Romance Season 3Rated ★ 3.0
Painter of the WindRated ★ 3.5
Prosecutor PrincessRated ★ 5.0
HeartstringsRated ★ 4.0
Missing YouRated ★ 3.0
All InRated ★ 5.0
Empress KiRated ★ 4.5