Titles you rated
Inside OutRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 3.0
Saw 3DRated ★ 3.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
The ThingRated ★ 4.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 4.0
Mission to MarsRated ★ 3.0
Alien: ResurrectionRated ★ 3.0
Never Back DownRated ★ 4.0
Days of ThunderRated ★ 4.0
The Texas Chainsaw MassacreRated ★ 3.0
2012Rated ★ 4.0
Pan's LabyrinthRated ★ 4.0
The Show Must Go OnRated ★ 3.0
Hannibal RisingRated ★ 4.0
Mr. BrooksRated ★ 3.0
Saw VRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
Friday the 13thRated ★ 3.0