Movies
Ratings
220
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.5
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
The PiratesRated ★ 4.0
How to Use Guys with Secret TipsRated ★ 3.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 5.0
BlindnessRated ★ 3.5
Home Alone 3Rated ★ 3.5
SpellboundRated ★ 4.0
Sex Is ZeroRated ★ 3.0
GremlinsRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
Mr. GoRated ★ 4.0
MatildaRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
The Sorcerer's ApprenticeRated ★ 3.0
Attack the Gas Station!Rated ★ 3.0- WishRated ★ 4.0