Titles you rated
- SkinsRated ★ 3.5
SkinsRated ★ 3.0
SkinsRated ★ 4.0
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 3.0
PSYCHO-PASS(Extended Edition) Extended EditionRated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Terror in ResonanceRated ★ 3.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 3.5
Tokyo GhoulRated ★ 3.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0