Movies
Ratings
768
No Other ChoiceRated ★ 2.5- The UglyRated ★ 2.0
HereditaryRated ★ 3.0
HappyendRated ★ 2.5
Jojo RabbitRated ★ 4.0
MidsommarRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.5
The FallRated ★ 4.5
The Fall 4K re-mastered versionRated ★ 4.5
The MatchRated ★ 2.5
The SubstanceRated ★ 3.5
MelancholiaRated ★ 5.0
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 3.0
Green BookRated ★ 4.0
DogtoothRated ★ 3.0- Jeong-sunRated ★ 3.0
Se7enRated ★ 4.0
In the HouseRated ★ 4.0
Funny GamesRated ★ 3.5
Paris, TexasRated ★ 3.5