Series
Ratings
35
The Third CharmRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.5
You're BeautifulRated ★ 3.5
The Slave HuntersRated ★ 4.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
Queen In-hyun's ManRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 5.0
High School King of SavvyRated ★ 3.5
PinocchioRated ★ 4.0
Love in the MoonlightRated ★ 5.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.0
While You Were SleepingRated ★ 4.0
A Korean OdysseyRated ★ 3.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 5.0