Titles you rated
Star TrekRated ★ 4.5
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.0
Death NoteRated ★ 4.0
Volcano HighRated ★ 2.5
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 3.5
200 Pounds BeautyRated ★ 3.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
TroyRated ★ 4.0
TraffickersRated ★ 4.0
Law Abiding CitizenRated ★ 4.0
A Frozen FlowerRated ★ 3.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 4.5
LucyRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 4.0
Tabloid TruthRated ★ 4.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.5
Shaolin SoccerRated ★ 4.5
The RockRated ★ 3.5