Movies
Ratings
23
La La LandRated ★ 5.0
War RoomRated ★ 4.0
The ShackRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 4.0
SecretRated ★ 4.0
In the Mood for LoveRated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 3.0
A Chinese Ghost StoryRated ★ 4.0
MementoRated ★ 4.0
The Golden CompassRated ★ 2.0
National TreasureRated ★ 3.0
About TimeRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
The OthersRated ★ 3.0
Tazza: The High RollersRated ★ 3.0
My Little BrideRated ★ 2.0
The League of Extraordinary GentlemenRated ★ 2.0
InceptionRated ★ 4.0