Titles you rated
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 4.0
Sherlock HolmesRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 3.0
The MaskRated ★ 5.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 5.0
I Am LegendRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 3.0
2012Rated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
ShrekRated ★ 4.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0