Titles you rated
ParasiteRated ★ 3.0
ExitRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 2.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 5.0
AnnabelleRated ★ 2.0
MoneyRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
One-LineRated ★ 4.5
A Simple FavorRated ★ 2.0
On Your Wedding DayRated ★ 5.0
Deadpool 2Rated ★ 4.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 5.0
Return to SenderRated ★ 4.0
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 3.5
The King's Case NoteRated ★ 3.0
ForgottenRated ★ 4.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 4.0