Titles you rated
- The Man Who LaughsRated ★ 4.0
BallerinaRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
ChallengersRated ★ 3.5
Inside MenRated ★ 4.0
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 3.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 3.5
Alien: RomulusRated ★ 4.0
WickedRated ★ 4.5
Pretty WomanRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
The VowRated ★ 3.0
This Means WarRated ★ 3.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 3.5
The Hunger GamesRated ★ 4.0