Titles you rated
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.5
Tree With Deep RootsRated ★ 3.5
I Remember YouRated ★ 3.0
Mrs. CopRated ★ 4.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 3.0
MaskRated ★ 3.5
The ProducersRated ★ 3.5
She Was PrettyRated ★ 4.0
Rooftop PrinceRated ★ 3.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
My Heart Twinkle TwinkleRated ★ 2.5
SpyRated ★ 4.0
BloodRated ★ 3.5
Divorce Lawyer in LoveRated ★ 3.0
Blade ManRated ★ 3.0
Rosy LoversRated ★ 3.0
A Man Called GodRated ★ 3.0
Empress CheonchuRated ★ 3.0
Su Baek-hyang, the King's DaughterRated ★ 3.0
JejoongwonRated ★ 3.0