Movies
Ratings
352
InterstellarRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 5.0
The RaidRated ★ 3.5
Children of HeavenRated ★ 4.0
Sex Is ZeroRated ★ 3.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.5
Bloody TieRated ★ 4.0
Naruto Shippuden the Movie: Road to NinjaRated ★ 4.0
Shaun of the DeadRated ★ 4.0
Goodbye MomRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
The Fatal EncounterRated ★ 2.5
Naruto Shippuden the Movie: Blood PrisonRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 4.5
Hi! Dharma!Rated ★ 4.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 3.0
Ace Ventura: When Nature CallsRated ★ 3.0
Undisputed III : RedemptionRated ★ 2.5
HerbRated ★ 4.0