Series
Ratings
54
Go Back CoupleRated ★ 5.0
Uncontrollably FondRated ★ 5.0
Because This Is My First LifeRated ★ 5.0
Love Playlist Season 2Rated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 3.5
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
Itaewon ClassRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 5.0
The HeirsRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
MisaengmulRated ★ 3.0
Lovers of MusicRated ★ 4.5
The Suspicious HousekeeperRated ★ 3.0