Titles you rated
The IntouchablesRated ★ 4.0
Step Up 3DRated ★ 3.0
Men in Black 3Rated ★ 4.0
The WolverineRated ★ 4.0
Despicable Me 2Rated ★ 3.0
Hotel TransylvaniaRated ★ 3.0
Taken 2Rated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 5.0
Black SwanRated ★ 3.0
Men in Black IIRated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.0
Step UpRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0