Movies
Ratings
192
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
Rocky IVRated ★ 4.0
OblivionRated ★ 4.0
The TransporterRated ★ 4.0
Step UpRated ★ 4.0
Taxi DriverRated ★ 4.0
A Clockwork OrangeRated ★ 4.0
Transporter 3Rated ★ 3.0
The MaskRated ★ 4.0
Barefoot GibongRated ★ 4.0
Shrek Forever AfterRated ★ 3.0
Die Hard 2Rated ★ 4.0
Back to the Future Part IIRated ★ 4.0
SkyfallRated ★ 4.0
When Romance Meets DestinyRated ★ 3.0
Man of SteelRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 3.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 3.0
Sector 7Rated ★ 2.0
The Golden CompassRated ★ 1.0