Titles you rated
HarbinRated ★ 3.5
TwistersRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
The Fall GuyRated ★ 4.0
RansomedRated ★ 3.0- DreamRated ★ 3.5
- UnforgivableRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 3.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 5.0
OppenheimerRated ★ 5.0
Aquaman and The Lost KingdomRated ★ 2.5- Noryang: Sea of DeathRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 5.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
The Gray ManRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0
The Adam ProjectRated ★ 3.5