Movies
Ratings
38
Step UpRated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 4.0
Confession of MurderRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 4.0
He's on DutyRated ★ 3.0
Memories of MurderRated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 3.0
TakenRated ★ 4.0
MarathonRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 3.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.0
The Social NetworkRated ★ 4.0
SecretRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 4.0
The TowerRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0