Movies
Ratings
440
Intimate StrangersRated ★ 5.0
On Your Wedding DayRated ★ 4.0
What a Man WantsRated ★ 3.0
Self/lessRated ★ 3.5
I Feel PrettyRated ★ 3.5
MasterRated ★ 4.0
The Hitchhiker's Guide to the GalaxyRated ★ 1.5
BurningRated ★ 4.0
Keys to the HeartRated ★ 4.0
Zero Dark ThirtyRated ★ 4.0
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 4.5
Kick-AssRated ★ 4.0
The AviatorRated ★ 3.0
The FortressRated ★ 4.0
DivergentRated ★ 3.5
InsurgentRated ★ 3.0
AllegiantRated ★ 3.0
Spirits' HomecomingRated ★ 4.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.0