Movies
Ratings
33
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
WantedRated ★ 4.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0
Transporter 3Rated ★ 4.0
FrozenRated ★ 3.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
The A-TeamRated ★ 4.0
The TransporterRated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 4.0
Men in Black IIRated ★ 3.0
Real SteelRated ★ 3.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
Men in Black 3Rated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 3.0
TransformersRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 3.0