Movies
Ratings
468
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 3.0
Heart is...Rated ★ 4.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.0
Star Wars: Episode III - Revenge of the SithRated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 3.0- Sex Is Zero 2Rated ★ 4.0
Cyrano AgencyRated ★ 4.0
TakenRated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 3.0
The Evil TwinRated ★ 3.0
Ju-on: Black GhostRated ★ 5.0
CadaverRated ★ 4.0
One Missed Call 2Rated ★ 4.0
Bunshinsaba: Ouija BoardRated ★ 3.0
Saw 3DRated ★ 3.0
Don't ClickRated ★ 4.0
Killer ToonRated ★ 4.0
Saw IIIRated ★ 4.0
Ju-on: The GrudgeRated ★ 5.0
White: The Melody of the CurseRated ★ 3.0