Movies
Ratings
27
FrozenRated ★ 3.0
New WorldRated ★ 3.0
About TimeRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 3.0
Now You See MeRated ★ 3.0
District 13: UltimatumRated ★ 3.0
The CallRated ★ 2.0
August RushRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 3.0
(500) Days of SummerRated ★ 3.0
InceptionRated ★ 4.0
Prince of Persia: The Sands of TimeRated ★ 1.0
The Butterfly EffectRated ★ 2.0
TitanicRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
King and the ClownRated ★ 3.0
If OnlyRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.0
HelplessRated ★ 1.0
Love ActuallyRated ★ 3.0