Titles you rated
Doctor StrangeRated ★ 4.0
My Annoying BrotherRated ★ 2.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 5.0
I Am SamRated ★ 4.0
UnbreakableRated ★ 3.5
Great ExpectationsRated ★ 5.0
FlippedRated ★ 3.5
The NeighborsRated ★ 3.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.5
PassengersRated ★ 4.0
Django UnchainedRated ★ 5.0
Ice AgeRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 5.0
Ri¢hie Ri¢hRated ★ 3.0
Garfield: A Tail of Two KittiesRated ★ 3.0
FrankenweenieRated ★ 3.0
DinosaurRated ★ 3.0
17 AgainRated ★ 2.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 3.0
The IllusionistRated ★ 2.0