Titles you rated
The Garden of WordsRated ★ 5.0
RenoirRated ★ 3.0
The Big BlueRated ★ 5.0
The PianoRated ★ 5.0
Coco Chanel & Igor StravinskyRated ★ 4.0
La Vie en RoseRated ★ 4.5
Chicken with PlumsRated ★ 3.5
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
Anna KareninaRated ★ 4.0
The ReaderRated ★ 4.5
BeastlyRated ★ 4.0
ShameRated ★ 4.5
The HimalayasRated ★ 4.0
Pan's LabyrinthRated ★ 4.5
MulanRated ★ 4.0
American BeautyRated ★ 4.5
12 Years a SlaveRated ★ 4.5
Me Before YouRated ★ 4.0
Love, RosieRated ★ 4.0
The Phantom of the OperaRated ★ 4.5