Titles you rated
Fantastic FourRated ★ 4.0
Born to DanceRated ★ 4.0
Step Up All InRated ★ 4.0
Feng ShuiRated ★ 3.5
The Great BattleRated ★ 4.0
The FortressRated ★ 3.5
Toy Story 2Rated ★ 4.0
Eddie the EagleRated ★ 3.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Hit-and-Run SquadRated ★ 3.5
Dark Figure of CrimeRated ★ 4.0
PersonaRated ★ 2.0
The CircleRated ★ 3.5
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 4.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 4.0
BelieverRated ★ 3.5
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.5- Miracle of Giving FoolRated ★ 2.5
Seven DaysRated ★ 4.5
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0