Series
Ratings
137
Red Riding Hood ChachaRated ★ 4.0
All InRated ★ 3.5
Running ManRated ★ 3.5- BonobonoRated ★ 3.5
Daa! Daa! Daa! UFO Baby Season 1Rated ★ 5.0- Dr. Slump: Arale-chanRated ★ 4.0
Temperature of LoveRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Warrior Baek Dong SooRated ★ 2.5- Mama Loves the Poyopoyo-SaurusRated ★ 3.5
Gakuen AliceRated ★ 5.0
East of EdenRated ★ 2.0
Romance is a Bonus BookRated ★ 3.0- I Am a Singer Season 2Rated ★ 4.0
Magical DoReMi #Rated ★ 4.5
Memories of the AlhambraRated ★ 3.0- I Am a Singer Season 1Rated ★ 4.5
- Searching for the Full MoonRated ★ 4.5
- Sugar Sugar RuneRated ★ 3.0
- 2 Days and 1 NightRated ★ 4.0