Movies
Ratings
25
Now You See MeRated ★ 3.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 2.0
RedRated ★ 4.0
The Hangover Part IIRated ★ 4.0
Fast FiveRated ★ 5.0
District B13Rated ★ 4.0
Slumdog MillionaireRated ★ 5.0
Escape PlanRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0- WishRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
Live Free or Die HardRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0
The Usual SuspectsRated ★ 4.0
Angels & DemonsRated ★ 4.0
TakenRated ★ 5.0
Taken 2Rated ★ 5.0
The Bourne UltimatumRated ★ 5.0