Series
Ratings
277
Han Yeo Reum's MemoryRated ★ 4.0
Liar GameRated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
Love RainRated ★ 3.5
Jealousy IncarnateRated ★ 3.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.5
Tomorrow with YouRated ★ 4.0
The Emperor: Owner of the MaskRated ★ 4.0
While You Were SleepingRated ★ 4.0
Radio RomanceRated ★ 2.5
Something in the RainRated ★ 4.0
ReturnRated ★ 4.0
LIFERated ★ 2.5
MistressRated ★ 2.5
A Love So BeautifulRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Birth of a BeautyRated ★ 4.0
The Snow QueenRated ★ 2.5
The Thorn BirdsRated ★ 4.0
SpyRated ★ 2.0