Titles you rated
The Judge from HellRated ★ 5.0
Digimon Adventure 02Rated ★ 3.5
The Vampire Dies in No TimeRated ★ 4.5
Odd TaxiRated ★ 4.0
The Vampire Dies in No TimeRated ★ 4.0- GintamaRated ★ 4.5
Narco-SaintsRated ★ 2.5- Yankee-kun to Megane-chanRated ★ 4.5
Heaven's Design TeamRated ★ 5.0
Gal & DinoRated ★ 4.0
Higurashi When They CryRated ★ 4.5- Detroit Metal CityRated ★ 3.5
Shaman KingRated ★ 4.0
The Way of the HousehusbandRated ★ 3.5
Attack on Titan: Junior HighRated ★ 4.0
Arcane Season 1Rated ★ 4.5
Life Lessons of Uramichi-OniisanRated ★ 4.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.5
My Hero Academia Season 5Rated ★ 3.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.5