Movies
Ratings
327
Beauty and the BeastRated ★ 4.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.5
TunnelRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.0
SullyRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 4.5
Alice Through the Looking GlassRated ★ 4.0
Teenage Mutant Ninja Turtles: Out of the ShadowsRated ★ 4.0
Star Trek: BeyondRated ★ 4.0
The Secret Life of PetsRated ★ 5.0- ChocolatRated ★ 4.0
AllegiantRated ★ 3.5
Finding DoryRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
The Jungle BookRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
Kung Fu Panda 3Rated ★ 4.0
After EarthRated ★ 3.0
Inside OutRated ★ 4.5
SpectreRated ★ 4.0