Titles you rated
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
The Fatal EncounterRated ★ 1.0
Memories of MurderRated ★ 5.0
Men in Black IIRated ★ 5.0
HauntersRated ★ 3.0
Man of SteelRated ★ 4.0
Quantum of SolaceRated ★ 4.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 5.0
Mission: Impossible IIRated ★ 5.0
Sherlock HolmesRated ★ 5.0
Meet the In-LawsRated ★ 4.0
HancockRated ★ 3.0
Eagle EyeRated ★ 5.0
Hello GhostRated ★ 4.0
Running TurtleRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 3.0
300Rated ★ 5.0