Titles you rated
Real SteelRated ★ 5.0
Kung Fu PandaRated ★ 5.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 3.0
The IncrediblesRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 5.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 5.0
War of the ArrowsRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 4.0
SawRated ★ 1.0
TangledRated ★ 4.0
He's on DutyRated ★ 5.0
Live Free or Die HardRated ★ 4.0
Shaolin SoccerRated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 5.0
The Sound of MusicRated ★ 5.0
Voice of a MurdererRated ★ 1.0
FrozenRated ★ 5.0
Dancing QueenRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 2.0