Series
Ratings
51
GoblinRated ★ 3.5- Midnight Diner Season 1Rated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 3.5
Silicon ValleyRated ★ 4.5
SignalRated ★ 4.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 4.5
Densha otokoRated ★ 4.0
LIAR GAMERated ★ 2.0- Hotaru no HikariRated ★ 3.5
- GokusenRated ★ 3.5