Titles you rated
We Married as a Job!Rated ★ 5.0
GoblinRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 4.5- DEATH NOTERated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Hello, FranceskaRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0- Doctor WhoRated ★ 5.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 4.0