Movies
Ratings
170
The Next Three DaysRated ★ 3.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.5
The Greatest Game Ever PlayedRated ★ 3.5
The Great GatsbyRated ★ 4.0
Bloody TieRated ★ 3.5
The HangoverRated ★ 5.0
Apollo 13Rated ★ 4.5
Final DestinationRated ★ 4.5
Luxo Jr.Rated ★ 5.0
Bambi IIRated ★ 3.5
Lady and the Tramp II: Scamp's AdventureRated ★ 2.5
Robin HoodRated ★ 3.5
Tarzan & JaneRated ★ 0.5
Pocahontas II: Journey to a New WorldRated ★ 1.0
Brother BearRated ★ 5.0
Cinderella III: A Twist in TimeRated ★ 2.0
The Little Mermaid: Ariel's BeginningRated ★ 2.0
DumboRated ★ 3.0
Lady and the TrampRated ★ 4.0
BambiRated ★ 3.5