Titles you rated
Step Up All InRated ★ 4.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.0
The TargetRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Rush HourRated ★ 5.0
Ninja AssassinRated ★ 4.0
Perfect NumberRated ★ 4.0
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 5.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 5.0
Miracle on 1st StreetRated ★ 4.0- The ScamRated ★ 3.0
My PaparottiRated ★ 5.0
Stuart LittleRated ★ 5.0
Attack the Gas Station!Rated ★ 4.0- Highway StarRated ★ 3.0
Runway CopRated ★ 4.0
Taken 2Rated ★ 1.0
Cold EyesRated ★ 3.0