Titles you rated
The FounderRated ★ 5.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
DefaultRated ★ 5.0
Little Forest: Summer/AutumnRated ★ 3.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0- The ScamRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 4.5
ElysiumRated ★ 3.5
Deadpool 2Rated ★ 4.5
Midnight RunnersRated ★ 4.0
Big MatchRated ★ 2.5
Non-StopRated ★ 3.5
The Big ShortRated ★ 5.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 5.0
Die HardRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 4.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
Planet of the ApesRated ★ 4.0
Blood DiamondRated ★ 4.0
Steel RainRated ★ 4.5