Titles you rated
I Feel PrettyRated ★ 4.0
Top GunRated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
The Life of Guskou BudoriRated ★ 2.0
Olympus Has FallenRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
The Divine MoveRated ★ 3.5
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 4.0
Knight and DayRated ★ 4.0
Tinker Tailor Soldier SpyRated ★ 1.5
Big MiracleRated ★ 4.0
Desert FlowerRated ★ 4.5
Steal My HeartRated ★ 3.0
ParaNormanRated ★ 4.0
PompeiiRated ★ 3.0
The Extraordinary Adventures of Adèle Blanc-SecRated ★ 3.0
ObsessedRated ★ 2.0
Tremors 2: AftershocksRated ★ 4.0
The Mortal Instruments: City of BonesRated ★ 2.0
GhostbustersRated ★ 4.0