Titles you rated
Wicked: For GoodRated ★ 2.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
Amazon Bow MasterRated ★ 2.5
MonsterRated ★ 5.0
Detective Conan: Black Iron SubmarineRated ★ 3.5
BarbieRated ★ 4.0
Dr. Cheon and Lost TalismanRated ★ 3.0
Gintama: The MovieRated ★ 5.0
Murder Mystery 2Rated ★ 3.5
Murder MysteryRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 5.0
Ready Player OneRated ★ 3.5
MementoRated ★ 4.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
The Bad GuysRated ★ 3.5
Unbreakable Kimmy Schmidt: Kimmy vs the ReverendRated ★ 3.5