Titles you rated
- Physical: AsiaRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 1.0- 백종원의 레미제라블Rated ★ 2.5
Chef & My Fridge Season 2Rated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 1.5- 태어난 김에 음악일주Rated ★ 4.0
Adventure by Accident Season 3Rated ★ 4.0
Physical: 100 Season 2Rated ★ 3.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
New Journey to the West Season 5Rated ★ 4.0
New Journey to the West Season 6Rated ★ 4.0
New Journey to the West Season 8Rated ★ 4.5
New Journey to the West Season 7Rated ★ 4.0
Fresh off the SeaRated ★ 4.0
Physical: 100 Season 1Rated ★ 3.5
Dancing Queens on The RoadRated ★ 3.5
Work Later, Drink NowRated ★ 3.5
Graceful FamilyRated ★ 3.0
Pale MoonRated ★ 2.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.0