Series
Ratings
25
Chainsaw ManRated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 3.5
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
My MisterRated ★ 4.0
Our Beloved SummerRated ★ 4.5
BridgertonRated ★ 3.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Abnormal SummitRated ★ 2.5
She Was PrettyRated ★ 3.5
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Dr. RomanticRated ★ 5.0
Love in the MoonlightRated ★ 3.5
Baek Hee Has ReturnedRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 3.0
School 2013Rated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 3.0