Movies
Ratings
341
PredatorsRated ★ 3.0
ImmortalsRated ★ 4.5
Insidious: Chapter 2Rated ★ 4.5- PapaRated ★ 4.0
Steal My HeartRated ★ 4.0
Horror StoriesRated ★ 3.0
TremorsRated ★ 2.0
Olympus Has FallenRated ★ 4.0
UnstoppableRated ★ 2.5
Lara Croft Tomb Raider: The Cradle of LifeRated ★ 3.0
Happiness for SaleRated ★ 2.0
Alien: ResurrectionRated ★ 3.0
Killer ToonRated ★ 3.5
Good Morning PresidentRated ★ 3.0
PandorumRated ★ 3.5
Alien³Rated ★ 3.0
The Expendables 2Rated ★ 4.0
Time Traveller: The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.0
Born To SingRated ★ 3.0
LucyRated ★ 4.5