Titles you rated
Paranormal Activity 3Rated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
Perfect NumberRated ★ 2.0
TraffickersRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
The ClientRated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
DerangedRated ★ 3.0
New WorldRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 3.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 1.0
Save the Green Planet!Rated ★ 5.0
The Blind SideRated ★ 5.0
Step Up RevolutionRated ★ 5.0
Bring It OnRated ★ 5.0
FlightplanRated ★ 5.0
PietaRated ★ 5.0
Pretty WomanRated ★ 5.0- Highway StarRated ★ 5.0