Titles you rated
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
Tokyo Ghoul √ARated ★ 4.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Haikyuu!!Rated ★ 3.0
Steel Troops Season 1Rated ★ 2.5- 꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.0
School 2017Rated ★ 2.5
She Was PrettyRated ★ 3.0
PinocchioRated ★ 4.0
My Little TelevisionRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 3.0
Innocent DefendantRated ★ 3.5- Damn Good CompanyRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 3.5
Game of ThronesRated ★ 4.5
One Spring NightRated ★ 3.0
Shopaholic LouisRated ★ 3.0