Titles you rated
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 4.0
LostRated ★ 4.0
Solitary GourmetRated ★ 4.5
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 4.0
Drinking SoloRated ★ 4.5
Orange MarmaladeRated ★ 3.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 2.5
Come Back AliveRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 5.0
Lucky RomanceRated ★ 4.0
The Village: Achiara's SecretRated ★ 1.0
IRIS 2Rated ★ 2.5
Jealousy IncarnateRated ★ 5.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 5.0
RememberRated ★ 3.5
Who Are You: School 2015Rated ★ 3.5
Master of StudyRated ★ 2.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5