Titles you rated
TranscendenceRated ★ 5.0- Beautiful TomorrowRated ★ 1.0
AntichristRated ★ 3.0
The Quiz Show ScandalRated ★ 3.0
Diary of JuneRated ★ 3.0
The HuntressesRated ★ 3.0
I, FrankensteinRated ★ 2.0
Liar Game: The Final StageRated ★ 4.0
Greatest ExpectationsRated ★ 4.0
Painted SkinRated ★ 3.0
Romantic DebtorsRated ★ 3.0
I Am The KingRated ★ 2.0
BrokenRated ★ 4.5
Black BookRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 4.0
Just Do It!Rated ★ 4.5- ApostleRated ★ 5.0
BeastlyRated ★ 5.0
The FakeRated ★ 4.0
Green LanternRated ★ 4.0