Movies
Ratings
247
Good Will HuntingRated ★ 5.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.5
Our TimesRated ★ 5.0
The PianoRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 4.0
Sex and the CityRated ★ 4.5
OmeletteRated ★ 5.0
The Man Who Planted TreesRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.5
SpotlightRated ★ 5.0
Scarlet InnocenceRated ★ 2.0
The Blue LagoonRated ★ 3.5
A Frozen FlowerRated ★ 3.0
Everybody Has SecretsRated ★ 1.0
Friends with BenefitsRated ★ 4.0
Love, RosieRated ★ 3.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 4.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 4.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.0