Titles you rated
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.5
Man to ManRated ★ 3.0
Fight For My WayRated ★ 4.0
Suspicious PartnerRated ★ 4.0
Good-bye, Mr. BlackRated ★ 2.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 2.0
Pippi LongstockingRated ★ 3.0
Drinking SoloRated ★ 3.5
The Sound of Your HeartRated ★ 3.0- Men on a MissionRated ★ 3.0
Jealousy IncarnateRated ★ 3.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.0
GoblinRated ★ 5.0
Dream High 2Rated ★ 0.5
Listen to My HeartRated ★ 2.0
Dear Fair Lady Kong ShimRated ★ 2.0
Five EnoughRated ★ 3.0
Love in the MoonlightRated ★ 3.0
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 2.5
Queen's FlowerRated ★ 3.0