Series
Ratings
33
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 5.0
Prison PlaybookRated ★ 5.0
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 4.5
Plus Nine BoysRated ★ 3.5
Worlds WithinRated ★ 4.0
Personal TasteRated ★ 4.5
High School King of SavvyRated ★ 3.5
PastaRated ★ 4.5
God's Gift - 14 DaysRated ★ 3.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5
Angry MomRated ★ 3.0
Winter SonataRated ★ 3.5
PinocchioRated ★ 3.5
4 Legendary WitchesRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5
The Greatest LoveRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 4.5
Beethoven VirusRated ★ 3.5